Modeling má ďalšiu vychádzajúcu hviezdu z radov dcér známych osobností. 16- ročná kráska sa najnovšie stala tvárou svetovo uznávanej značky Burberry. A aké je meno šťastnej modelky? No predsa Iris Law!

V posledných rokoch zažívajú v modelingovej branži skutočne veľký ,,boom” modelky, ktorých rodičia sú známe osobnosti, či už ide o dcéru Maddony, Johnnyho Deppa alebo Cindy Crawford. Otcom mladej vychádzajúcej hviezdy, ktorá dostala lukratívny kontrakt so značnou Burberry, nie je nik iný, ako hriesny 44-ročný herec Jude Law. Iris nezdedila krásu len po otcovi, ale najmä po mame, modelke Sadie Frost. Napriek tomu, že má vychádzajúca hviezda ešte len 16 rokov, stihla sa už stať tvárou rúžu Burberry a usilovne pracuje aj na svojom modelingovom portfóliu. Tiež si myslíte, že má našliapnuté na skvelú kariéru?

Foto: Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)