PitBull je bojové plemeno, ktoré v mnohých vyvoláva pocit strachu a ohrozenia. Niektorí ho milujú, iní nenávidia. Keď sa však pozriete na usmievavého Brinksa, okamžite si ho zamilujete.

Smutný zatúlaný, opustený psík sa ponevieral v rušných uliciach Brooklynu, až kým jedného dňa nenatrafil na Jona, venčiaceho svojho psa Dema. Trojica si takmer okamžite padla do oka a Jon sa rozhodol, že psíkovi poskytne domov, kým sa nenájde jeho skutočný majiteľ. Po mesiaci márneho hľadania a vylepovania plagátov si uvedomil, že mu Brinks prirástol k srdcu. Počas spoločných chvíľ v Jonovej opatere, Brinks nadobudol očividný blažený výraz v tvári. V tom čase mal psík ešte len 11 mesiacov, no dnes sa usmieva a robí radosť svojmu pánovi už krásnych 12 rokov. Niet divu, že jeho úsmev je natoľko čarovný, že sa stal hitom internetu. Pozrite sa na Brinksa, ktorý vám zaručene vylepší váš deň.

 

 

 

 

 

 

Foto/Titulka: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.