Jazvy, ktoré majú obete domáceho násilia, by na koži vydržali desiatky rokov. Takto by si ženy neustále pripomínali nepríjemné okamihy svojho života. Tatérka Flavia Carvalho z Brazílie sa však rozhodla, že im tieto jazvy zmení v krásne kvetiny, a to úplne zadarmo.

Projekt The Skin of the Flower (Koža kvetu) vznikol približne pred dvoma rokmi, keď pracovala s klientkou, ktorá mala jazvu na bruchu po tom, ako ju bodol muž, ktorého odmietla na diskotéke. V hlave jej tak skrsol nápad poskytovať takýmto ženám tetovania zadarmo. Jediné, čo musia ženy spraviť, je vybrať si dizajn. Takto pomáha ženám, aby znova nadobudli sebavedomie a nemysleli na nepríjemné zážitky. Vraj je pre ňu najväčšou odmenou, keď vidí, ako sú ženy po tetovaní šťastné, objímajú ju či dokonca plačú. Teší sa, keď neskôr vidí ich fotky v šatách, kde už svoje jazvy nemusia skrývať.

terovania 1 tetovania 6 tetovania 8 tetovanie 1 tetovanie 2 tetovanie 3 tetovanie 4

tetovania prezen tetovanie 5 tetovanie 6 tetovanie 7 tetovanie

tetovania 9

Foto: Boredpanda, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)