Vyzerá to tak, že celebritný svet sa tento rok rozrastie o ďalšie prominentné bábätko. Populárna herečka je podľa všetkého v radostnom očakávaní, no celú verejnosť ešte necháva poriadne v napätí. 

Hviezda filmov „Jednotka samovrahov“, „Vlk z Wall Street“ či „Legenda o Tarzanovi“ len koncom minulého roka 2016 v úplnej tajnosti vhupla so svojim partnerom Tomom Ackerleym do chomúta a vyzerá to tak, že čoskoro budú na seba opäť pútať všetku pozornosť.

Krásna Margot Robbie, ktorá je pyšnou rodáčkou z Austrálie, je podľa zahraničných informácii po prvýkrát v požehnanom stave. Povráva sa, že herečka, ktorá stvárnila šialenú komixovú postavičku Harley Quinn, bola tehotná už v tom období, kedy si v Byron Bay vymenila zamilované sľuby so svojim dlhoročným priateľom Tomom. Sympatická kráska však zatiaľ statočne drží „bobríka mlčanlivosti“ a k tejto horúcej téme sa vôbec nevyjadruje. Možno sa inšpirovala ruskou modelkou a už novopečenou mamičkou Irinou Shayk, ktorá zvolila podobný prístup a verejnosti nikdy nič oficiálne neprezradila.

Margot Robbie a Tom Ackerley

26-ročná blondínka, ktorá je snom mnohých mužov, tak pravdepodobne už čoskoro vymení pracovné povinnosti za tie materské. Je dosť možné, že sa posunie aj natáčanie novej snímky „Gotham City SirensAby“, v ktorej by mala Margot opäť stvárniť šialenú postavu, vďaka ktorej vynikla vo filme „Jednotka samovrahov“. Vyzerá to tak, že kráska sa už čoskoro pridá k ďalším prominentným maminám, ako je Beyoncé, Cheryl Cole, Amanda Seyfried, Pink, Irina Shayk či Janet Jackson.

Foto: YouTube, giphy.com | Video: YouTube | Zdroj: Dailymail.co.uk