Vtipných videí s detskou tematikou nájdete na internete neúrekom, no nie všetky vás však chytia za srdce. Talent a charizma tejto roztomilej slečinky, s výrazom a pohybmi dospelej ženy, vás dostanú do kolien.

Krásne albánske dievčatko Valentina Ivezaj pôsobí už vo svojom útlom veku ako detská modelka v New Yorku. Na sympatickom dievčatku vás nezaujme len jej oslnivý vzhľad, ale hlavne jej nepriehľadnuteľné pohyby rodenej profesionálky. Vďaka videu, na ktorom predviedla svoj jedinečný talent, sa vyšvihla v modelingu a jej roztomilé vystúpenie obletelo celý svet. Koketný spôsob, akým podáva svoje spevácke výkony v aute, je vzhľadom k Valentininmu nízkemu veku viac než obdivuhodný. Už teraz je nám úplne jasné, že o pár rokov sa jej podarí zlomiť mnoho mužských sŕdc. Presvedčte sa na vlastné oči a učte sa, ako byť zvodnou kočičkou.

 

Na by @dafina.zeqiri. 😎 #ilovetosing #nycmodel #childmodel #kidmodel #futurestar #somanyrequeststopostit 😂

A post shared by Nora Ivezaj (@valentina.ivezaj) on

 

🐯 #childmodel #kidmodel #beachshoot #nymm #newyorkmodelkids #kidsinstyle #crewcuts #jcrew #nymmkids

A post shared by Nora Ivezaj (@valentina.ivezaj) on

 

Foto/Video: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.