To, že slávne celebrity ukazujú práve v predvianočnom období svoje veľké srdce, je naozaj úžasné a obdivuhodné. Hollywoodsky herec Orlando Bloom (39) sa spolu so speváckou hviezdou Katy Perry (32) rozhodol, že kúsok vianočnej atmosféry prinesú aj do detskej nemocnice v Los Angeles, kde dvojica preukázala chorým detičkám obrovskú spolupatričnosť.

Celebritný pár sa prezliekol za Santa Clausa a pani Clausovú, čím spôsobil chorým deťom a ich rodinám z Los Angeles neuveriteľnú radosť. Detská nemocnica zverejnila na svojom Facebooku jedinečné fotografie, na ktorých sa Katy s Orlandom radujú a spolu s deťmi spievajú vianočné koledy. Malí pacienti boli doslova unesení a spoločne s hviezdami si niektorí aj zapózovali. Je skutočne nádherné, že takéto osobnosti sú stále plné ľudskosti a dokážu prinášať radosť spolu s dobrou náladou práve na miesta, kde to ľudia naozaj potrebujú.

Katy spolu s Orlandom v detskej nemocnici v Los Angeles

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)