Ako sa zdá, po dlhom období slovenských rozchodov sa ovzdušie konečne zmenilo a nad našou krajinou akoby sa roztrhlo vrece lásky. Po úžasnom oznámení tehotenstva moderátorky Diany Hágerovej a Romana Juraška či niekoľkých prominentných svadbách je tu ďalšia úžasná novinka. Jedna z najobľúbenejších slovenských herečiek je v radostnom očakávaní svojho prvého potomka!

,,Malé pery súúú smŕŕŕŕŕť!” Ikonické Cuky a Luky, ktorými sa Zuzana Šebová a Peťa Polnišová vryli pod kožu celému Slovensku, sú zjavne ohrozené. Mimoriadne obľúbená herečka Zuzana Šebová (35), ktorá tvorí pár s komikom a výborným hercom Michalom Kubovčíkom (37) už päť rokov, je totiž tehotná! Napriek skutočnosti, že o jej gravidite sa špekulovalo už dávnejšie, tentokrát informáciu potvrdil aj samotný otec umelkyne, hudobný manažér Jozef Šebo. Ako sa však zdá, budúci dedko zatiaľ netuší, či sa bude počas letných prázdnin šantiť s malou princeznou alebo princom. „Nie, neviem nič. Ja sa jej nestarám do toho. Som šťastný. To je všetko, čo vám viem k tomu povedať,“ uviedol Šebo pre denník Pluska.

Okrem otca herečky informáciu potvrdila aj TV Markíza, ktorá na svojom oficiálnom Instagrame zverejnila rozkošnú fotografiu s jednoznačným popisom: ,,V radostnom očakávaní je aj ďalší krásny pár Zuzka Šebová a Michal Kubovčík. Budúcim rodičom z celého srdca GRATULUJEME!” A my sa ku gratulantom pridávame taktiež!

Zdroj: Pluska | Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)