Populárna slovenská hitmakerka Simona Hegerová sa len prednedávnom pochválila zbierkou svojich parochní, ktoré strieda v klipoch či na foteniach. Táto atraktívna speváčka obdržala od jednej z fanúšičiek žiadosť o niektorú z jej “korún krásy”, a to kvôli chorobe spôsobujúcej vypadávanie vlasov. 25-ročná Trnavčanka neváhala a rozhodla sa neznámej pomôcť! 

Obdivovateľka Simy trpí chorobou zvanou alopecia, ktorá zapríčiňuje plešatosť. A keďže známa blondínka má hneď niekoľko parochní, rozhodla sa speváčku v tejto veci kontaktovať a o jednu ju požiadať.

Ako uviedla Sima vo svojom videu na sociálnych sieťach, jej “identity” sú obnosené a taktiež vyrábané podľa jej rozmerov hlavy. ,,Oslovila som jednu ženu, ktorá sa tým zaoberá, že chcem tej fanúšičke dať vyrobiť na mieru parochňu zo živých vlasov,” vysvetľuje interpretka s veľkým srdcom. Následne jej istá Veronika prezradila, že existuje nadácia, ktorá vlasy takýmto osobám daruje.

,,Rozhodla som sa, že nadviažem spoluprácu s touto charitatívnou organizáciou. Prišlo mi to ako skvelý nápad posunúť túto informáciu aj vám,” dodala v instastories talentovaná Trnavčanka, ktorá na sociálnych sieťach zverejnila taktiež premenu spomínanej fanúšičky. Všetko nájdete vo videu nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/simonahegerova, streamable.com