Slovenská tenisová jednotka Dominika Navara Cibulková, ktorá iba pred niekoľkými dňami vstúpila do manželstva, má opäť dôvod na úsmev. V turnaji WTA v kalifornskom Stanforfe postúpila do semifinále a bude tak mať možnosť bojovať priamo o finále!

Keď sa darí, tak sa darí. Iba pred pár dňami prežila Dominika Navara Cibulková svoj najkrajší deň v živote a dnes sa môže opäť usmievať. V poslednom zápase turnaja WTA v Stanforde sa jej podarilo vyradiť Japonku Misaki Doiovú 7:5; 6:0 a tentokrát nastúpi proti Britke Johanne Kontaovej, kedy sa ,,pobije” priamo o finále. Dominikin triumf znamená, že sa v pondelok posunie v rebríčku WTA do elitnej TOP 10!, kde naposledy figurovala pred 18. mesiacmi.

cibula

Dvojhra – štvrťfinále:

Johanna Kontaová (3-V.Brit.) – Čen saj-saj (Čína) 6:2, 4:6, 6:3, Dominika CIBULKOVÁ (2-SR) – Misaki Doiová (5-Jap.) 7:5, 6:0, Alison Riskeová (USA) – Coco Vandewegheová (4-USA) 6:3, 0:1 – skreč, Venus Williamsová (1-USA) – Catherine Cartan Bellisová (USA) 6:4, 6:1.

Foto/Video: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)