Hovorí sa, že jablko nepadá ďaleko od stromu, a v tomto prípade to platí dvojnásobne. Známa slovenská moderátorská ikona Alena Heribanová (61) sa môže pýšiť dvomi krásnymi dcérami, na ktoré môže byť právom hrdá. Do rodiny im onedlho pribudne aj ďalší prírastok!

Tamara (31) a Barbara (26), dcéry niekdajšej slávnej hlasateľky Slovenskej televízie a slovenského spisovateľa Jozefa Heribana, sa môžu chváliť svojimi výnimočnými úspechmi. Okrem toho, že sú obe mimoriadne sympatické a angažujú sa podobne ako ich matka v projekte Avon proti rakovine prsníka, každá z nich vedie harmonický usporiadaný život. Po nedávnej svadbe dokonca mladšia Barbara nedávno oznámila svetu, že očakáva svoje prvé dieťatko. Rodina Heribanovcov sa tak už onedlho rozrastie o ďalšieho člena!

Sestry v “akcii” – AVON proti rakovine prsníka

(vľavo Barbara “Babsy”, vpravo staršia Tamara)

Tamara je mimoriadne vzdelanou a talentovanou dámou. Študovala na viacerých zahraničných školách, na ktorých bola po celý čas redakčne činná. Jej diplomová práca ,,Testimoniálny marketing” bola priekopníkom na Slovensku. Neskôr sa podieľala na tvorbe časopisov EMMA či českej verzii magazínu ELLE. Momentálne píše diela (fejtóny, poviedky, glosy i romány), ktoré vychádzajú u nás i v zahraničí. V TV JOJ sa podieľala na Soňa Müller talkshow, v STV moderovala Ranný magazín a v Teleráne pre TV Markíza zas prinášala rôzne novinky. Objavovala sa aj v reklamách či hudobných klipoch. Pred dvomi rokmi sa vydala za Branislava Šimončíka, s ktorým má jednu dcérku Emíliu. Malý poklad priviedla na svet iba pred rokom v januári 2016.

Tamara s manželom Braňom

Mladšia Barbara sa môže pochváliť veľmi podobnou históriou, ktorú možno “odkukala” od staršej sestry. :) Taktiež študovala na zahraničných školách a momentálne pracuje v TV Markíza v Teleráne ako módna odborníčka. Pod “čepcom” je od júna minulého roka a momentálne hlási radostnú správu – s manželom Jozefom Jagušákom totiž očakávajú svojho prvého potomka! Blahoželáme!

Babsy v Teleráne

Obe sestry majú k sebe mimoriadne blízko a čoskoro sa tak môžu spolu radiť aj o mamičkovských témach.

Štyri generácie rodiny Heribanovej

(oslava 1. narodenín vnučky Aleny Heribanovej – Emílie)

Zdroj: Tvnoviny.sk, Wikipedia | Foto: Instagram