Damon Salvatore, snáď najhriešnejší seriálový upír alebo jednoducho Ian Somerhalder, sa už čoskoro stane oteckom. Spolu s manželkou a zároveň Twilligt upírkou Nikki Reed sú totiž v radostnom očakávaní svojho prvého potomka!  

Svetový šoubiznis je bohatší o ďalšiu radostnú správu! Manželský pár Ian Somerhalder a Niki Reed sa už čoskoro stanú rodičmi. Kto by to bol na drsňáckeho seriálového upíra povedal, že sa raz chopí aj tejto role? Treba však poznamenať, že sa jej ujal naozaj znamenite! So svojimi hlbokými citmi k malému drobcovi sa vôbec netají a z jeho slov je cítiť, ako veľmi sa z tejto novinky teší: ,,Počas 38-mich rokov na tomto svete som nikdy nezažil nič silnejšie a krásnejšie než toto. Nemôžem premýšľať nad ničím vzrušujúcejším než nad touto ďalšou kapitolou. Bolo to najkrajšie obdobie nášho života a chceli sme to udržať medzi nami tromi čo najdlhšie, aby sme si mohli užívať tento pocit s naším malým, ktorý rastie tak rýchlo… Pretože to oni robia, rastú tak rýchlo…“

Damon bude otecko

Ian a Nikki túto úžasnú novinku držali v tajnosti naozaj dlho. Všetok čas chceli venovať výlučne jeden druhému a novinku zverejnili až teraz, keď má už Nikki poriadne bruško! Aj ona sa však už malého drobca nemôže dočkať.  „Ahoj, malý, viem o tebe, ale len preto, že ťa cítim. Ako je možné milovať niekoho tak veľmi už teraz? Všetko, čo viem je to, že je to ten najsilnejší pocit, aký som kedy zažila. Zdieľame spolu jedno telo už dosť dlho a zažili sme toho toľko. Nemôžeme sa dočkať na stretnutie s tebou. Tvoji rodičia.“ Šťastným manželom ako aj malému drobcovi, samozrejme, prajeme všetko dobré a už sa nevieme dočkať, kedy sa s nami podelia o ďalšie novinky, ako je napríklad pohlavie dieťatka.

Šťastní Ian a Nikki

Nikki Reed bude mamička

Manželia Ian a Nikki

Zamilovaní Ian a Nikki

Zdroj: Feminity.sk | Foto: Instagram.com