Napriek tomu, že časy najväčšej slávy má už za sebou, na Instagrame jej život sleduje 4,9 milíona ľudí – tí sa však dnes na ňu viac ako na herečku a speváčku pozerajú ako na milujúcu maminu. Reč je o Jessice Simpson, ktorá svet aktuálne ohuruje skvelou premenou!

Jessica Simpson má v 39-tich rokoch za sebou tri pôrody, pričom ten posledný absolvovala v marci. Už viac ako polroka sa tak s manželom, hráčom amerického futbalu, Ericom Johnsonom tešia zo 7-ročnej Maxwell, 6-ročného Aceho a najmladšej dcérky Birdie.

Nakoľko sa americká hviezda nezaraďuje k šťastnej skupine žien, ktoré krátko po tom, ako privedú dieťa na svet, ani nevyzerajú, žeby deväť mesiacov nosili pod srdcom bábätko, musela čeliť krutej realite – Jessica na konci tehotenstva vážila až 108 kilogramov. Keď sa však Birdie narodila, novopečená trojnásobná mamina si povedala, že s nadbytočnými tukovými vankúšikmi zatočí!

Šesť mesiacov od posledného pôrodu sa známa blondínka pochválila, že sa jej podarilo schudnúť úžasných 45 kíl, pričom k svojim slovám doložila aj dôkazový materiál.  „Som hrdá na to, že sa opäť cítim sama sebou. Hoci sa to zdalo nemožné, rozhodla som pracovať tvrdšie,” napísala k snímkam, na ktorých sa pýši viditeľne štíhlejšiu postavou.

Foto tehotnej Jessicy v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Premena Jessicy Simpson

Zdroj/Foto: Instagram/jessicasimpson