Temperamentná brunetka Lucia Gachulincová sa preslávila vďaka účinkovaniu v ôsmej sérii reality show Farma. Už vtedy sa netajila tým, že vo sveta šoubiznisu plánuje naplno preraziť. Bývalá farmárka, známa pod prezývkou LULA, sa tak snaží udržiavať si pozornosť i po skončení šou, a to najmä prostredníctvom príspevkov na sociálnych sieťach a vlogov o kráse a zdravom životnom štýle. 

Atraktívna tmavovláska sa počas farmárskej show dala dohromady so svojím spoluhráčom Dávidom. Hoci sa obaja dušovali, že našli pravá lásku, tento vzťah nakoniec stroskotal. Lula je tak už niekoľko mesiacov bez partnera, avšak tento čas sa rozhodla využiť efektívne – pustila sa do uskutočnenia veľkej zmeny a o svojich pokrokoch informuje aj verejnosť. Kráska sa totiž pochválila tým, že sa jej za uplynulé dva mesiace podarilo schudnúť až 6 kilogramov!

lucia gachulincova farma

Čo odporúča LULA pre efektívne zhodenie kíl?

Lula sa so svojou chudnúcou skúsenosťou rozhodla s fanúšikmi podeliť prostredníctvom videa. V úvode sa zdôverila s tým, že jej vadil alkohol, ktorý si pravidelne dopriala, a preto s ním sekla a navyše prestala aj fajčiť. Okrem toho brunetka navštívila osobného trénera a odborníka na výživu, ktorý jej zhotovil presný plán stravovania sa podľa odporúčaného počtu prijatých kalórií za deň. Napriek tomu, že v minulosti pravidelne cvičiť nezvykla, začala navštevovať fitness centrum. “Nebola som doslova tučná, ale bola som proste zavodnená, chýbal mi ten pohyb, a necítila som sa už dobre,” takto bývalá farmárka odôvodnila rozhodnutie zmeniť svoj životný štýl.

Lucia Gachulincová

Lula radí ženám, aby v prvom rade dávali dobrý pozor na to, čo konzumujú. Odporúča počítať kalórie a sledovať nutričné hodnoty jedál. V kombinácii s pravidelným cvičením a odbúraním istých zlozvykov sa potom môžete tešiť zo skvelých výsledkov!

Lulinu premenu si môžete pozrieť — TU — a video o jej chudnutí — TU —

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.