Tohtoročný máj sa nezaobíde bez súťaže Eurovision Song Contest. 61. ročník pripravujú Švédi v Štokholme, a hoci Slovensko tento rok nemá na súťaži svoje zastúpenie, palce budeme držať aspoň talentovanej Gabriele Gunčíkovej od našich českých bratov. 

Nežnú blondínku s úžasným hlasovým rozsahom poznáme najmä zo súťaže Superstar a tentokrát zabojuje aj v konkurencii iných štátov. O tom, že je naozaj talentovaná, hovorí aj pozvanie božského Káju na jeden z jeho uplynulých koncertov, s ktorým má dokonca spoločnú pieseň ,,Nic nás nezastaví“! Česko bude mladá rockerka reprezentovať skladbou ,,I Stand“, pôvodne pochádzajúcou od írsko-švédskeho tria tvoreného Christianom Schneiderom, Sarou Biglert a Aidanom O´Connorom. Kráska momentálne pôsobí ako speváčka kapely ,,Trans Siberian Orchestra“ a za veľkou mlákou si plní sny uznávanej interpretky.

Gabby si k piesni ,,I Stand“ pripravila aj videoklip, ktorý je plný vody, kvetín a svetelných geometrických tvarov premietaných priamo cez speváčku. Čo hovoríte na súťažnú skladbu vy? :)

Foto/Video: Youtube