Presne od 15. februára sa raper Kali hrdo pýši statusom otec. Jeho priateľka Alica mu totiž porodila rozkošnú dcérku Nelku, s ktorou sa aktuálny porotca The Voice snaží tráviť čo najviac času. Najnovšie sa tak Kali pochválil krásnou oteckovskou momentkou.

Kali sa pred pár dňami vo svojich 36-tich rokoch dočkal prvého dieťatka, ktoré odložilo všetko bokom a zasadlo v jeho rebríčku hodnôt na prvé miesto. A hoci má hudobník množstvo pracovných povinností, aktuálne zrejme najviac súvisiacich s jeho koučovaním v The Voice, niž z toho nie je dôležitejšie než jeho malá princeznička.

Jeden z najpopulárnejších slovenských hudobníkov sa pred malou chvíľou s fanúšikmi podelil o záber, ktorého význam pochopí zrejme len určitá skupina ľudí. ,,…to sú tie momenty, kedy nič neni tak podstatné, aby to nepočkalo,” okomentoval svoju snímku s dcérou Nelkou v náručí Kali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

I keď drobčekovi nevidno do tváričky, z fotky a slov sa dá vyčítať nesmierna spokojnosť, otcovská láska, harmónia a šťastie – pocity, ktoré prežíva len milujúcu rodič, uprednostňujúci svoj poklad pred všetkým ostatným.

Kali

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic