Rok prešiel ako voda a práve dnes je ten deň, kedy by ste si mali poriadne vyčistiť svoje najväčšie čižmičky. Už dnes v noci totiž navštívi vaše domácnosti jeden príjemný pán s veľkou bielou bradou. Zo soboty na nedeľu bude dobré dievčatá obdarúvať Mikuláš!

Všetky ženy, ktoré počas posledného roka poslúchali alebo boli aspoň dobré (dobré dievčatá, dobré v posteli, dobré mrchy…), budú práve dnes v noci obdarované niekoľkými maškrtami od Mikuláša. Aby však neobišli naprázdno aj chlapi, ponúkame vám jedinečnú inšpiráciu na príjemné prekvapenie. Ak mu nechcete dávať čokolády alebo sa cielene vyhýba sladkému, vyskúšajte zaujímavý darček, ktorý ho jednoznačne poteší a bude vás zaň milovať. Dajte mu do topánok niečo, čo má skutočne rád. Príprava je absolútne jednoduchá, veď posúďte samé. :)

2

Foto: Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)