Už ste rozmýšľali, ako budete tráviť tohtoročný Silvester? Otravujú vás plné podniky a námestia, hlučné petardy a máte chuť vypadnúť z mesta niekde preč? Čo by ste povedali na výnimočný Silvester v Tatrách? Prečo výnimočný? Už len kvôli tomu, že by ste ho strávili v najvyššie položenom hoteli na Slovensku. Pripravte sa na výšku 1670 m. n. m., kamzíky, žiadne hlučné petardy, skvelé jedlo a relax, po ktorom budete túžiť, aby sa klišé „ako na Nový rok, tak po celý rok“ stalo skutočnosťou. Kde už majú pre vás pripravené lôžko?

 

Ktorý hotel sa na vás teší?

Hotel Sliezsky dom pre vás pripravil silvestrovský program na parádu. Môžete si sami vybrať, či Tatry poctíte svojou návštevou 30. alebo 31. decembra. 3 noci vo vysokohorskom prostredí, kde si môžete užiť výstup na Gerlach, wellness a nádherný výhľad z odpočinkovej miestnosti na Velické pleso. V ruke pohár kvalitného šampanského, vy na lehátku, pozeráte sa na pleso a vonku je slnečné, no mrazivé počasie. Aj takto to vyzerá v hoteli Sliezsky dom.

Aký Silvestrovský program na vás čaká?

Bude hudba, tanec, jedlo, zábava a aj tombola. Po vašom príchode do hotela si doprajete večeru, ktorá by v tomto vysokohorskom prostredí chutila ešte lepšie, keby už sama o sebe nebola dokonalá. Radi počúvate príbehy s vysokohorského prostredia? Svoje zážitky, pri ktorých budete neveriacky krútiť hlavou, vám porozpráva horský vodca. A na ďalší deň to môže vypuknúť – Silvester v Tatrách. Žiadny hluk, žiadne petardy, iba ohňostrojová vizuálna šou z podtatranských dediniek. Slávnostná večera, menu, pri ktorom by sa zalizovala aj anglická kráľovná, živá hudba, DJ a hlavne zábava. A na ďalší deň?

Relax, brunch, prechádzky

Doprajte si novoročný wellness, nech hučí iba voda a bublinky v šampanskom. Tiež je pre vás na rozlúčku pripravená tradičná slovenská zabíjačka – jaternice, klobásky, tlačenka s cibuľkou. Po náročnej noci, sú takéto jedlá prvou pomocou. Poobede sa môžete vybrať aj na prechádzku. Prípadne ak máte nočné videnie, môžete si vychutnať nočné pozorovanie kamzíkov. Tatry sú skvelým miestom na vítanie Nového roku. Presvedčte sa o tom aj vy.