Väčšina Slovákov začala registrovať Karin Haydu s príchodom reality šou Vyvolení, ktorú moderovala. V tom čase mala brunetka 28 rokov a svojou krásou očarila snáď každého diváka. A hoci odvtedy ubehlo neuveriteľných 16 rokov, známa herečka vyzerá stále rovnako. Ako je to možné? Foto Karin s otcom hovorí za všetko!

Karin Haydu patrí k najkrajším ženám slovenskéhoo šoubiznisu. Pri pohľade na temperamentnú brunetku by nikto nepovedal, že v apríli dovŕšila 44 rokov a je maminou rovnako očarujúcej 17-ročnej dcéry Vanesy.

Keď obľúbená herečka zverejnila na svojom Instagrame fotku s otcom, fanúšikovia ostali poriadne očarení. A najmä dámy! ,,Dnes oslavuje môj najdôležitejší a najmilovanejší muž,” napísala umelkyňa k záberu s veľkým sympaťákom, ktorý na jubilejnú 70-tku vôbec nepôsobí. Rovnaký názor má napríklad i Karinkina kolegyňa a kamarátka Natália Puklušová.

,,Vyzerá na 50!!!!!!!,” hviezda seriálu Oteckovia odkázala v komentároch. ,,Karin tak konečne vieme, po kom si taká pekná,” pri snímke otca s dcérou skonštatovala neznáma dáma, s ktorou sa nedá nesúhlasiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/karinhaydu