Jasmina Alagič Vrbovská si tehotenstvo vychutnáva plnými dúškami. No kým celé mesiace opakovane tvrdila, že okrem rastúceho bruška na sebe žiadne výrazné zmeny nepozoruje, v posledných dňoch pred pôrodom je situácia celkom iná – kráska priznala doposiaľ nepoznané pocity a fanúšikov zároveň potešila nádherným záberom.

Manželka rapera Patrika “Rytmusa” Vrbovského prežíva tehotenstvo, o akom by nejedna budúca mamička mohla len ticho snívať. Plavovlásku totiž ranné nevoľnosti, neprekonateľná únava, opuchy nôh či prehnané emocionálne výkyvy úplne obišli.

V pokročilom štádiu gravidity už ale aj samotná Jasmina priznáva, že jej telo vysiela jasné signály o blížiacom sa pôrode. Atraktívna moderátorka je totiž v deviatom mesiaci, pričom dieťatko sa na svet môže vypýtať kedykoľvek v týchto dňoch. Zrejme i z toho dôvodu si pani Vrbovská ešte “strihla” možno poslednú tehotenskú snímku v pôvabných červených šatách, ktoré nechali krásne vyniknúť rozkošné bruško.

Jasmina Alagič priznala citeľné zmeny na tele

Bývalá hviezda šou Superstar sa zároveň podelila o momentálne pocity, aké ju začali sprevádzať krátko pred narodením synčeka. ,,Deviaty mesiac, človek tehotenstvo už naozaj cíti. Je to ale prvý mesiac, kedy naozaj reálne viem, že som tehotná, takže za mňa super!” prekvapila.

jasmina alagič

,,Samozrejme, že to nie je žiadna tragédia, ale už ste iná, respektíve vaše telo vám už dáva poznať, že sa toto celé končí a vy o chvíľu privediete na svet niečo, na čom ste “pracovali” tie všetky mesiace, keď ste boli kinderko. A ja som šťastná za toto obdobie a za všetky spomienky z neho. Snáď som to s fotkami s bruškom úplne neprehnala a neliezla tým na nervy – tak tu je ešte jedna z posledných,” dodala s nádejou. Mnohí priaznivci tak budúcu maminu zahrnuli obdivnými komentármi a zároveň jej prajú bezproblémový pôrod!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagič

Zdroj/Foto: Instagram/Jasmina_alagic