Život na farme neprináša súťažiacim len zábavu či vznik nových románikov, ako by sa mohlo zdať. Ciltivejším povahám fungovanie mimo reality spôsobuje nemalé ťažkosti, čoho dôkazom sú slzy, ktoré dve z farmárok už pred kamerou nedokázali udržať.

Niekoľko týždňové či mesačné odlúčenie od rodiny, blízkych a všetkého milovaného nie je pre každého. V prostredí mimo civilizácie dokážu precitnúť aj osoby, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako silné ženy. Pretlak emócií premohol i Andreu Matejčíkovú zo skupiny východniarov a Barboru Bednaričovú, zastupujúcu západ.

Keď sa kaderníčka, žijúca v Námestove, prihovorila do kamery svojej mamine, ktorej chcela poďakovať za výchovu a všetko, čo ju v živote naučila, neudržala sa. ,,Som fakt šťastná, úplne happy… happy z toho, že dokážem variť, piecť a… neviem, prečo revem… a iba tak sa ti chcem poďakovať. Čau,” vyjadrila sa dojatá kráska, ktorá svojimi slovami najdôležitejšiu osobu v jej živote určite potešila.

V podobnm duchu prebiehal aj pozdrav rodine Adinej mladšej kolegyni Baši – tá sa dokonca zmohla len na pár slov. ,,Chcela by som pozdraviť všetkých domov. A chýbate mi,” uplakaná prehovorila v malom domčeku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube