Na Slovensku vládne mimoriadny baby boom, ktorý zasiahol i speváčku Anitu Soul. Snedá kráska by sa mala aktuálne nachádzať približne v piatom mesiaci, pričom prednedávnom svetu ukázala, ako jej malý poklad v brušku pekne rastie.

Jasmina Alagič, Mary Bartalos či Veronika Ostrihoňová, to sú zrejme najznámejšie dámy slovenského šoubiznisu, ktoré nosia pod srdcom svoje prvé bábätko. Ako však pred necelým mesiacom vyšlo na povrch, do skupiny krásnych tehuliek patrí aj známa speváčka Anita Soul.

Anita Soul

Anita čaká dieťatko s partnerom a zároveň hudobníkom Eugenom Vizvárym, pričom je už známe, že sa dvojica bude radovať z chlapčeka. 33-ročná RnB hviezdička by mala práve v tomto období prechádzať približne piatym mesiacom, čo badať i na jej zaoblených krivkách.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Atraktívna brunetka sa totiž pred pár dňami na Instagrame pochválila fotografiou, pri ktorej vám ihneď padne pohľad na jej bruško. ,,Rastieme,” jasne a stručne podala budúca mamička fanúšikom informáciu o tom, že sa pomaličky začína “zväčšovať”. Avšak musíme uznať, že to Anite mimoriadne pristane!

Anita Soul

Zdroj/Foto: Instagram/anitasoulofficial