Humbuk okolo Rytmusovho nového vzťahu neutícha – názor na novopečený párik si vytvoril už azda každý, pričom výnimkou nie sú ani slávni ľudia. Najnovšie sa k plejáde názorov pridala aj stálica slovenského šoubiznisu – Zuzana Plačková.

Každá reklama je dobrá a pomáha ku zviditeľneniu sa – to isto dobre vie aj raper Patrik Vrbovský, ktorého profil na Instagrame sa neustále hmýri novinkami. O rozprávkovom živote a neutíchajúcej láske prehovára s každodennou pravidelnosťou a len ťažko odoláva nutkaniu pochváliť sa svojou prvotriednou kočkou.

Keďže sú ľudia neustále zaplavovaní informáciami o týchto dvoch hrdličkách, len ťažko by si k tomu nevytvorili vlastný názor. Niektorí Paťa odsudzujú a jeho správanie považujú za pubertálny truc voči svojej bývalke Dare Rolins, iní sa na raperovi Rómeovi dobre zabávajú. Je však aj nespočet fanúšikov, ktorí stoja verne na Rytmusovej strane a súhlasia s každou jeho vetou. Čo sa prominentov týka, väčšina sympatizuje so speváčkou Darou, no existujú aj výnimky. Aha, kto sa pridal do tímu “Rytmus”.

Áno, je to ONA – modelka a ikona slovenského šoubiznisu Zuzana Plačková sa na to už ďalej nemohla dívať bez toho, aby sa k problematike nevyjadrila. Pod najčerstvejšou fotkou, ktorú raper uverejnil na Instagrame, sa zjavil tento Zuzanin komentár.

rytmus koment

Modelka nepatrí medzi všetkých tých neprajných cynikov – jej romantická duša pookraje zakaždým, keď môže vidieť, ako sa majú dvaja ľudia radi. A takí by sme mali byť všetci.

Zdroj|Foto: Instagram