Napriek pomerne nízkemu veku si toho speváčka Celeste Buckingham prežila celkom dosť. Okrem výborne rozbehnutej kariéry sa musela spamätávať z viacerých rozchodov, pričom ten posledný s podnikateľom Alešom Mlátilíkom mnohých poriadne zarazil. Pár mesiacov od bolestivého odlúčenia má ale kučeravá kráska randiť s niekým úplne iným.

Celeste bola v minulosti spájaná s niekoľkými známymi mužmi, medzi ktorých sa zaradil napríklad ex-superstarista Martin Harich, spevák Matěj Vávra či naposledy majiteľ vychyteného zľavového portálu Aleš Mlátilík.

celeste buckingham aleš mlatilik

Napriek nepríjemným skúsenostiam s rozchodmi ale tmavovláska na lásku nezanevrela, keďže podľa informácií portálu Najky.sk sa má stretávať s novým partnerom. V živote pôvabnej speváčky sa mal objaviť sympatický bubeník z kapely Lavagance, s ktorým údajne tvoria pár už nejaký ten piatok.

lavagance
Celeste Buckingham s členmi kapely Lavagance

„Sú spolu už niekoľko mesiacov. Svoj vzťah neskrývali, no ani ho nejako verejne neprezentovali,“ prezradil anonymný zdroj z okolia dvojice. Bývalá hviezda šou Superstar sa doposiaľ s citmi nepochválila a ani na sociálnej sieti či v spoločnosti sa s hudobníkom Robertom Dandom neukázala. Nakoľko si ale párik mal nájsť k sebe cestu len pár týždňov po rozchode s úspešným Čechom, znamenalo by to, že Cel a Robo spolu randia minimálne tri mesiace.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

LAVAGANCE

Zdroj: Najky.sk | Foto: Instagram/celbuckingham, Facebook/Lavagance