Televízia Markíza včera odpálila pilotnú časť populárnej relácie Tvoja tvár znie povedome. Slovenské celebrity sa na chvíľu premenili na tie svetové a na domácej pôde sa tak predstavil Robbie Williams, George Michael, Rihanna, ale aj milovaná Adele! 

To sa im teda podarilo! Tvorcovia relácie si už dnes môžu mädliť ruky, veď prvé ohlasy na súťaž sú viac ako priaznivé. Diváci sú nadšení a program podporujú výrokmi ako: ,,Perfektná show, konečne program, ktorý je super. Som sa nasmiala a pobavila. Skvelí boli vsetci.” alebo ,,Skvelé, nečakala som, že to bude až také dobré :)”. Ako sa zdá, mnohí celebritní dvojníci pobavili, no medzi tých najvýraznejších patrila Barbora Švidraňová, ktorá sa predviedla ako svetom milovaná Adele. Mimika, gestá, ale aj podoba boli naozaj výrazné a je skutočne zaujímavé, koľko prekvapení v sebe táto mladá umelkyňa skrýva. Basha, tlieskame a tešíme sa na ďalší výkon! :)

Foto/ Video: Facebook/TvojaTvarZniePovedome, Facebook/borasvidranova, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)