Dámy, je to oficiálne – Vianoce sa cválajú našim smerom rýchlejšie ako kone na Veľkej pardubickej a v telke už bola prvá vianočná reklama od mobilného operátora. Neklamný znak, že je čas myslieť na darčeky. Teda okrem iného, lebo treba myslieť aj na jedlo a oslavu Silvestra. Už ste rozmýšľali o tom, aký darček kúpite  svojej drahej polovičke? Tu je niekoľko tipov, ktoré potešia nejedného muža. Tvrdiť, že všetkých by asi nebolo úplne fér, ale väčšinu rozhodne.

 

Pivo je v kurze

Slovenské a české minipivovary vstali z popola a to sa doteraz podarilo iba Fénixovi. To svedčí o ich obrovskej sile a skvelej chuti. Spravte výber tých najlepších pivných fliaš, žiadne europivá bez poctivej chuti, ale domáca remeselná kvalita. Nepoznáte žiadnu značku? Tu je zoznam najlepších malých česko-slovenských pivovarov: Clock, Matuška, Stupavar, Wywar, Hellstork, Kaltenecker, Polička, Štramák, Hop Grup či Buntavar.

Bradáči sú mňam!

Brady sú IN, ale len upravené. Má aj ten váš bradu? Že nie? Tak mú kúpte kozmetiku na bradu a povedzte mu, že by mu veľmi pristala. Vosk na fúzy, kefu či hrebeň na bradu, rôzne výživné oleje alebo aj šampóny. A vy, ktoré máte doma muža s bradou, to máte o to ľahšie, nemusíte ho prehovárať, aby si ju nechal narásť.

Niečo pre svojho štvorkolesového miláčika

Nedá na svoje auto dopustiť až tak, že niekedy máte pocit, že je pre neho dôležitejšie ako vy? Nemusíte sa báť, nie je. No keď mu kúpite autodoplnky, určite mu tým urobíte radosť a dáte mu najavo, že na auto nežiarlite.

Buďte odvážna

Nesnažte sa staviť iba na istotu, vyberať darčeky pre mužov nie je nič jednoduché, to však neznamená, že sa musíte upínať iba na klasiky – ponožky, parfém či šál. Buďte odvážna, kúpte niečo, o čom nie ste stopercentne presvedčená, že sa bude páčiť vášmu mužovi. No keď tam nájde niečo, čo nečaká, určite bude radšej, akoby tam mal nájsť ďalšie nové boxerky.