V 3. sérii romantickej zoznamky Svadba na prvý pohľad experti na lásku spojili 6 párov, avšak jeden z nich sa pred oltár nedostal. Reč je o Katke a Filipovi, ktorých pred obradom naslepo rozdelil vtedajší vzťah športovca. Teraz sa ale dvojica ukázala spolu! 

Sú tomu asi 2 týždne, čo vyšlo navonok, že sa bývala partnerka hokejového rozhodcu rozhodla ich románik ukončiť. Filipovi tak nenapadlo nič iné, ako pozvať von krásku Katku, ktorú preňho vybrali markizácki odborníci. 

nevesta katka svadba

,,Filip je sympatický mladý muž, ale ‚nezabuchla‘ som sa do neho na prvý pohľad. Preferujem osobné stretnutie a vyžarovanie ľudí najviac vnímam naživo,“ povedala na rovinu učiteľka telesnej výchovy pre portál Markiza.sk. Brunetke zvedavosť nedala a so sympaťákom sa prednedávnom predsa len osobne stretla.

,,To, čo prezentujú sociálne médiá, bulvár alebo televízia, nemusí byť vždy pravda,“ napísala pôvabná Slovenka k spoločnej fotografii s modrookým blondiakom. Ako ich „rande“ dopadlo?

,,Filip mi chcel vysvetliť, z akých dôvodov zrušil sobáš. Obaja sme dospelí rozumní ľudia, takže si myslím, že stretnutie bolo prirodzené a veľmi nad vecou. Nepotrebovali sme si niečo vyčítať, len sa ako ľudia otvorene porozprávať,“ odhalila najnovšie Katka pre zmienený portál. ,,Odborníci tiež mali objektívny dôvod, prečo nás dvoch chceli dať dokopy, takže aj z tohto hľadiska som bola zvedavá, či by sme si rozumeli,“ pokračovala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vidí tmavovláska známa z obrazoviek s Filipom spoločnú budúcnosť? ,,Neplánujeme vôbec nič. Nechávame veciam voľný priebeh. Ten dôvod, prečo nás chceli dať experti dokopy, stále nepoznám, ale verím, že sa ho raz dozviem. V živote nám veci vždy dajú význam, aj keď to niekedy môže trvať dlhšie,“ nechala sa počuť energická učiteľka, čím dala najavo, že vzťah s fešákom má možno šancu.

svadba na prvy pohlad

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram