Pred rokom si ešte všetci fanúšikovia Majka Spirita o raperovi mysleli, že je voči vzťahom skeptický. Dlhé roky žil totiž single, pričom hlásal, že mu láska nechýba a že na lásku od frajerky neverí. Všetko zmenila až modelka menom Maria, ktorá fešákovi ukázala iný pohľad na najkrajší cit. Takmer rok po prevalení ich partnerstva sa dokonca párik chváli veľkou novinkou!

Vzťah Majka Spirita bol zo začiatku zahalený veľkým rúškom tajomstvo. Napriek tomu, že sa pred verejnosťou netajil, že je po uši zamilovaný, svoju drahú polovičku pred očami ľudí dlhé mesiace skrýval. Ak sa aj na sociálnej sieti pochválil spoločným záberom, brunetkina tvár ostala vždy v anonymite.

Puto medzi obľúbeným raperom a modelkou bolo ale od začiatku veľmi silné a intenzívne. Obaja sa krátko po prevalení vzťahu dokonca netajili tým, že spolu plánujú i rodinu a ako sa najnovšie zdá, sú k nej opäť o krok bližšie. Maria a Majk sa totiž najnovšie môžu pochváliť veľkou novinkou – dvojica sa počas dovolenky v Thajsku zasnúbila, pričom oslnivý prsteň už zdobí aj instagramový profil úspešného hudobníka.

,,Už nemám priateľku… mám snúbenicu,” pred fanúšikmi sa pochválil životnou správou o svojom zasnúbení. Vyzerá to teda tak, že po čerstvých ženáčoch, ako je Rytmus a Kali, zazvonia na slovenskej hip-hopovej scéne opäť čoskoro svadobné zvony!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/majkspirit