Osobu Martina Jakubca netreba nijak zvlášť predstavovať. Milovník kontroverzných vyhlásení dokázal okolo seba narobiť taký obrovský rozruch, že mnohí ľudia už ani sami nevedia, či s ním majú sympatizovať alebo nie. A po tom, ako zverejnil prekvapivú výzvu na boxerský zápas v ringu, sa záujem o jeho osobu zvýšil ešte viac.

Populárny spevák sa nechal inšpirovať Patrikom Rytmusom Vrbovským, ktorý sa postavil zoči voči českému raperovi a skúsenému zápasníkovi Marpovi. Napriek prehre si mal slovenský hudobník navýšiť bankové konto približne o 200 tisíc eur, čo sa zjavne zapáčilo Martinovi Jakubcovi, no ten si za nástup do ringu pýta dvojnásobok.

Prvá vážnejšia ponuka prišla od ex-farmára Filipa Hakla. Práve tento mladík by sa známemu extrovertovi s pár tvrdými ranami zrejme túžil pomstiť za niekdajšie urážky jeho mamy Moniky Haklovej. Nádejný poslanec ho však pred celým národom vysmial a naďalej trvá na tom, že zmlátiť v ringu sa nechá len za sumu 400 tisíc eur.

Jakubec Hakl

Podľa najnovších vyjadrení dostal odvážny hudobník už dve lukratívne ponuky, ktoré údajne prišli od predstaviteľov MMA a Oktagonu. „Zatiaľ sú dvaja. Jeden zápasník MMA pochádza z Prešova. Jeho klub mi ponúkol 100 tis. EUR za vstup do ringu. Druhý je z Bratislavy – známy hráč Oktagonu, ktorý našiel sponzora na zápas. Ponúkajú mi 200 tis. EUR na vstup do ringu. Pre možné zmárnenie dohody, ostávajú do odkrytia, v diskrétnosti,“ uviedol Martin v najnovšom statuse. Spevák ďalej vyhlasuje, že o ponukách začne reálne premýšľať až vo chvíli, kedy sa finančná čiastka aspoň priblíži k sume 300 tisíc eur.

Jakubec

Martin Jakubec však zašiel ešte omnoho ďalej a svoj rázny prejav ukončil slovami, z akých naskakujú zimomriavky. „Ak príde ponuka k 300 tisíc, budem nad tým silno uvažovať a s jedným z nich sa dohodnem na vstupe do ringu. Očakávajte zápas a udalosť roka. Nielen to. Prídu ešte iné perly onedlho. To sa na Slovensku zastaví čas – každý bude žiť iba Jakubcom a podľa prognózy veštice, budú hromadné sebevraždy ľudí z tej udalosti. Mnohí to nezvládnu…“ šokoval Slovákov. Aké záhadné plány sa to manžel Božanky Verešovej chystá zrealizovať? Možno sa to už čoskoro dozvieme…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Jakubec

Zdroj: Facebook/MartinJakubec | Foto: Facebook/MartinJakubec, Instagram/Filiphakl