Najhoršou nočnou morou každého dieťaťa, a to hlavne v staršom veku, je vidieť rodičov bez oblečenia, či dokonca „pri čine“. Dcéra Beyoncé a Jay-Zho, Blue Ivy, si vďaka nespočetnému množstvu fotiek a videí slávnej mamy a otca touto situáciou prešla možno už viackrát, no jej reakciu na ich spoločnom turné zachytil tentoraz celý svet.

Blue Ivy má 6 rokov a púta na seba čoraz viac pozornosti. Aktuálne prebieha turné známej dvojice s názvom On The Run II a niektorých vystúpení sa zúčastňuje i ona, pod dohľadom rodinných príslušníkov, pestúnky či známych. V rámci každej šou sa na pódiovom plátne premietajú videá a fotografie populárnych manželov, ktoré sú aj z ich spoločnej spálne a neobsahujú veľa oblečenia. Presne na to sa pozerala i Blue Ivy na vystúpení v Londýne  a jej reakcia rozosmieva celý svet.

Ohlasy na veľkolepú šou, ktorú Carterovci predvádzajú, sú fenomenálne, no i niektorí diváci už priznali, že na hŕstku tak intímnych záberov neboli pripravení ani oni, nieto ešte dcéra obľúbeného páru. Blue najprv šokovane vyvalila oči, a keď si uvedomila, čo vidí, zakrývala si ich, otáčala a skrývala sa pokiaľ z obrazovky nahé zábery nezmizli. Ľudia sú však z jej roztomilej reakcie pobavení a i vďaka takejto maličkosti zbožňujú celú rodinku ešte viac.

Jej reakcia:

Jeden zo záberov, ktorý pohoršil Blue Ivy >>>TU<<<

Zdroj: narcity.com | Foto|Video: Instagram, streamable.com