Znie to priam neuveriteľne, no spočiatku nenápadný východniar Gabo Sedláček sa stal jedným z najväčších favoritov na víťazstvo. O jeho ochranu sa pokúšajú viacerí vypadnutí hráči, vďaka čomu sa 23-ročný mladík už piatykrát teší z postu farmára týždňa. Jeho neoblomná vôľa desí najmä Romanu Košťálovú, tá prílišnú autoritu voči vodcovi statku neprejavuje, čo sa občas končí celkom drsne.

Sledovať Gabovu púť v slávnej markizáckej súťaži je naozaj pastvou pre oči, nakoľko neskúsený a hanblivý chalan z východného Slovenska vo vidieckej usadlosti prešiel asi najväčším osobnostným prerodom.

Gabriel Sedláček Farma

Jeho náklonnosť si od prvých chvíľ získala odvážna Romana, ktorá si je menšieho zvýhodnenia veľmi dobre vedomá. Keď sa teda pracovitý fešáčik ocitá vo vedení, ona samotná nadobúda dojem, že si môže dovoľovať viac ako ostatní. Gabo jej ale najnovšie udelil nečakanú stopku a dokonca trest za nesplnenie jasného zadania!

Gabo Sedláček FarmaTmavovláska mala totiž za úlohu pripraviť raňajky najneskôr do deviatej hodiny, čo sa jej nepodarilo. Za trest preto musí prečítať zoznam farmárskych povinností až 15-krát, a to zreteľne nahlas pred zrakmi všetkých súťažiacich.

Romana po schytaní prekvapivého pokarhania pri kuchynskom stole vybuchla a Gabrielovi dala jasne najavo, ako by sa voči nemu za podobné kúsky zachovala v reálnom živote. ,,Normálne by som ti facku dala, keby som mohla. Teraz normálne, keby som mohla, tak mu dám facku! Keby sme boli doma, tak mu ide facka!” opakovala rozhorčená farmárka, no povestný flegmatik otrasné vyhrážky len stroho ošomral a nahnevane sa zodvihol od stola.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube