Známa moderátorka Monika Bruteničová sa stala neoddeliteľnou súčasťou spravodajskej relácie KRIMI noviny v TV JOJ. Posledných 18 rokov sa zaujíma o najaktuálnejšie novinky zo Slovenska, no práve v týchto chvíľach pred prácou uprednostňuje svoje súkromie. Krásnej blondínke totiž už o pár hodín zaznejú svadobné zvony!

Monika Bruteničová (38) momentálne prežíva jedno z najkrajších období v živote ženy, aj keď to určite neprekoná pocity, ktoré mala pri narodení synčeka Filipka (2). A práve otec bábätka, zároveň jej partner Martin Šebo, sa po štyroch rokoch vzťahu rozhodol pokľaknúť pred sympatickú moderátorku a požiadať ju o ruku v Thajsku pri luxusnej večeri.

Moderátorka bola v priebehu plánovania svadby celkom otvorená a médiám prezradila detaily jej veľkého dňa D, pričom dátum sobáša si nechala pre seba. My však vieme, že dlho očakávaná udalosť sa uskutoční už zajtra! Svadobný obrad prebehne v lamačskom kostole, no svadobná hostina sa na Slovensku konať nebude.

Mladomanželia sa spoločne s hosťami presunú na letisko, kde na nich bude čakať súkromný let. Spoločne totiž odcestujú na Azúrové pobrežie vo Francúzsku, kde poriadne oslávia uzavretie manželstva!

Zdroj | Foto: TV JOJ