Po tom, ako sa Daniela Nízlová zhostila mamičkovských povinností, jej sestra Veronika sa rozhodla pod prezývkou Vebi odštartovať svoju sólovú kariéru. Štyri mesiace po vypustení erotikou nabitého debutu s názvom Zakázaná prichádza horúca novinka, ktorej autorský text kráska s najväčšou pravdepodobnosťou adresovala ešte zatiaľ stále manželovi Tomášovi.

Presne pred mesiacom otriasla slovenským šoubiznisom šokujúca správa o rozchode Veroniky Nízlovej s manželom, pričom o rozpade vzťahu informoval samotný Tomáš Krúpa. ,,Zazvonil zvonec a našej láske je koniec. Ďakujem Veronike za spoločné roky a prajem jej veľa šťastia,” zneli fešákove slová, adresované známej speváčke.

Vebi, ako si po novom obľúbená Twiinska hovorí, až doposiaľ túto tému úplne ignorovala. Vhodnejší spôsob na vyjadrenia svojich pocitov možno videla v zložení pesničky, ušitej priamo na mieru nepríjemnej situácii. Rozídená kráska totiž pred malou chvíľou predstavila horúcu novinku s príznačným názvom Nemám záujem, v ktorej viac než jasne dáva niekomu na známosť, že mu už nepatrí, nechce ho ďalej ľúbiť a taktiež prízvukuje i to, že sa teší zo slobody.

,,Pozri, toto telo ti už nepatrí. Môže ti byť jedno, čo ja kde a s kým. Už ti neodpíšem, už ma nebavíš,” príťažlivá Vebi spieva v jednom z uštipačne vyznievajúcich veršov, naznačujúcich, že bola ešte donedávna spútaná. Možno i to bol dôvod, prečo sa jej cesty s Tomášom rozišli. Avšak nič to nemení na tom, že táto hudobná novinka je príjemným spestrením leta 2020!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/veronikatwiins, tomaskrupa