Zuzana Plačková sa v minulosti preslávila ako playmate či účastníčka reality show Hotel Paradise, no posledné roky ju vníma verejnosť najmä ako úspešnú influencerku a podnikateľku, ktorá neustále rozširuje svoje portfólio prezentovaných produktov. Najnovšie doňho pribudla istá zázračná tyčinka na chudnutie, k čomu sa mal okamžite potrebu vyjadriť úspešný slovenský fitnessák Radovan Ďurovič. Sympatický mladík Zuzane naložil zrejme asi ako nikdy nikto!

Na instagramových profiloch známych slovenských krások na nás z každej strany útočia výrobky, ktoré zaručujú stopercentné chudnutie bez väčšieho úsilia. Podobný efekt by mala zabezpečiť aj pravidelná konzumácia na Slovensku nových tyčiniek vo veľkosti bonbóna, o čom nedávno informovala aj naša najúspešnejšia influencerka Zuzana Plačková, pričom ozrejmila, že je tento produkt vhodný i pre športovcov vrátane MMA zápasníkov.

Zuzana Plačková

Brunetkine príspevky o jedinečných švajčiarskych „sladkostiach“ neobišli ani Radovana Ďuroviča, pýšiaceho sa titulmi Mens’s Physique 2017, Majster SVK Junior či Vicemajster SVK Senior v oblasti fitness. ,,Bože, ty si tak pri*jebaná, normálne, že by ti mali dať zakázať pridávať príspevky na Instagram. Fakt, že ty sa daj liečiť. Ty to čo rozprávaš ľuďom?,“ Zuzany sa na rovinu opýtal mladík. Následne jej aj všetkým odkázal, že jediná vec, ktorá môže človeku pomôcť schudnúť, je kalorický deficit – kalorický výdaj väčší ako kalorický príjem.

Radko si myslí, že nie je normálne, aby niekto takto verejne klamal a zavádzal. ,,Možnože si tak sprostá, že tomu sama veríš a prezentuješ to akože je to pravda alebo si iba taká vychcaná,“ pokračoval vo svojom videu. ,,Normálne do basy by ťa mali dať, ty kkt, ježiš, Zuzana, fakt?,“ pritvrdil tréner, ktory ľuďom poslal jasný odkaz.

,,Nebuďte hlúpi, prosím vás, neopavážte si to niekto kúpiť a ak si to kúpite, nikomu o tom nepovedzte, lebo to je taká hanba. Takú ostudu som už dlho nevidel na internete a toto pridá človek, ktorý má pol milióna followerov v päť miliónovej krajine, ajajaá,“ nahlas sa zamýšľal športovec.

Videá Radka Ďuroviča

 

Reaguje Zuzana Plačková

Krátko nato sa o slovo prihlásila aj samotná Zuzana, ktorá mladíkovi nezostala nič dlžná. ,,Tyčinky sú zlé, ale na*bať sa a nafetovať sa v piatok v sobotu v meste, to je v poriadku. Do mňa sa takto začali celkom nejakí žebráci obúvať,“ začala zostra obľúbená modelka, ktorá efektívne účinky tyčiniek podložila tým, že ich nielen pred zápasom storočia, ale už polroka konzumuje aj MMA fighter Attila Végh, čo potvrdil aj on sám.

,,Predtým, než niekto chce byť strašne za múdreho, tak si overte, na akých ľuďoch to bolo testované, kto za týmito produktami reálne stojí, akí športovci… neviem akože, starajte sa o seba alebo na čo zbytočne šírite nejakú negativitu a robíte zo seba debilov,“ uzavrela svoj názor Plačková. A aký je ten váš? Napíšte nám do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/radkodurovic, queen.plackova