Cez víkend sa jedna z najúspešnejších československých Superstaristiek dočkala nádherného okamihu, kedy pred ňu po šiestich rokoch vzťahu pokľakol jej milovaný priateľ René. Viete, ktorej známej kráske zazvonia v blízkej budúcnosti svadobné zvony?

Od doby, kedy ju Slovensko a Česko spoznalo ako talentovanú speváčku, ubehlo už 11 rokov. Dnes je z nej dospelá 25-ročná kráska, ktorá sa možno už čochvíľa postaví pred oltár. Reč je o jednej z najúspešnejších účastníčok súťaže SuperStar Markéte Konvičkovej!

Očarujúca blondínka má za sebou ťažké obdobie, kedy sa vyrovnávala so vzácnym nádorovým ochorením, pričom náročná liečba sa postarala o zmenu jej výzoru vrátane straty vlasov. Po celý ten čas bola Markéte najväčšou oporou rodina a priateľ René, ktorý sa od uplynulého víkendu pýši statusom “snúbenec”.

,,8. 2. 2020. Povedala som áno. Dôležité je, aké máš životné priority a aké silné piliere staviaš. My ich spoločne budujeme s Rendom už šiestym rokom a strašne sa teším, že budem môcť stráviť zvyšok života po tvojom boku,” speváčka sa s fanúšikmi podelila o krásnu novinku. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/marketakonvickova