Krásna úspešná modelka a najmä make-up artistka Zuzana Šutjaková získala skvelú skúsenosť. Počas pracovnej cesty v Dubaji mala to šťastie a stretla sa so svetoznámou hviezdou z klanu Kardashianových – Kim Kardashian West. Čo na ňu prezradila?

Zuzana Šutjaková momentálne pôsobí ako špičková vizážistka a make-up artistka. Počas jednej zo svojich pracovných ciest sa jej podaril nevídaný kúsok a mala to šťastie, že sa stretla s najpopulárnejšou celebritou súčasnosti Kim Kardashian. Vizážistka na svojom facebookovom profile zverejnila fotografiu s čokoládovou kráskou so slovami: ,,Môj deň s tými najlepšími. A boli neskutočne milí a úplna pokora obidvaja!” Snímka okamžite vyvolala medzi Zuzaninými fanúšikmi vlnu reakcií, na čo vizážistka zareagovala slovami: ,,Tak ona je trpaslík, ale NESKUTOČNE milá. Fakt ma veľmi prekvapila.” Aj keď sa hovorí, že čo je malé, to je milé, no pri súčasnom šoubiznise je skutočne iba zopár celebrít, ktorým sláva nestúpne do hlavy. Ako sa zdá, práve Kim sa to podarilo tiež. :)

Fotografia zo stretnutia s Kim Kardashian

Zdroj: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)