Známa a úspešná olymiponička sa s celým Slovenskom podelila o radostnú správu. Do jej rodiny už onedlho pribudne prvý potomok, na ktorého sa veľmi teší. Otcom dieťatka bude jej dlhoročný partner a tréner v jednom!

Úspešná slovenská olympionička Jana Dukátová oznámila celému Slovensku radostnú správu. Do jej rodiny onedlho pribudne nový člen, ktorého čaká so svojím trénerom Róbertom Orokockým. Síce ju najkrajšie obdobie v živote každej ženy v kariére trochu ,,zabrzdí”, Jana však chce trénovať dovtedy, dokedy to bude možné. Celému Slovensku je momentálne jasné, že preteky Svetového pohára v tejto sezóne už nestihne, no nič sa nedeje, pretekov bude ešte dosť! :)

Pod vedením jej súčasného trénera a partera Róberta trénuje Jana už od roku 2001, no ich príbeh lásky sa začal až v roku 2012 po Olympijských hrách v Londýne. Tento pár si dokonale rozumel nielen na vode, ale aj ľudsky, čo ich ešte viac spojilo. Síce je jej partner o 12 rokov starší, no olympionička v tom žiaden problém nevidí. Veď prečo by aj!

Z predchádzajúceho manželstva má Róbert dve športovo nadané dcéry, takže pri ďalšom potomkovi zužitkuje svoje otcovské skúsenosti. Pre slovenskú hrdinku to však bude rodičovská premiéra, a okrem zlata v podobe medaile bude mať pri sebe po celý život už aj iný druh zlata, ktorý bude ešte cennejší. :)

Jana je momentálne vo štvrtom mesiaci tehotenstva, no informáciu o tom, či to bude dievčatko alebo chlapec, zatiaľ šťastný pár nemá. Správu o očakávaní malého človiečika prijala veľmi pozitívne nielen rodina budúcich rodičov, ale aj národné športové centrum a sponzori, čo našu olympioničku veľmi prekvapilo. Svadbu momentálne tento pár neplánuje, podľa nich sú v živote omnoho dôležitejšie veci. Budúcim rodičom gratulujeme a prajeme najmä veľa zdravia!

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook/Jana Dukátová

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.