Široká verejnosť pozná mladú speváčku Demi Lovato ako nadanú hudobníčku, no nie každý však vie, že vo svojom voľnom čase si rada zájde aj do posilňovne a aktívne sa venuje športu. A práve v ňom dosiahla nevídaný úspech, z ktorého sa naozaj veľmi raduje!

Demi Lovato sa nedarí len v hudobnej brandži, ale aj mimo nej. Potvrdila to aj najnovšou snímkou na svojom Instagrame, na ktorej sa pochválila svojim najčerstvejším úspechom. Sympatická speváčka prezradila, že približne pred rokom prepadla japonskému športovému umeniu jiu-jitsu, z ktorého sa nakoniec vykľula neodmysliteľná súčasť jej života, pretože sa do neho úplne zamilovala. Demi sa mu pravidelne venuje a hodiny driny jej nakoniec priniesli „sladké ovocie“ v podobe nemalého úspechu.

Nadaná umelkyňa totižto získala modrý pás, z ktorého sa naozaj veľmi teší a ten poukazuje na to, že má presnú predstavu, ako zaútočiť na protivníka. Okrem toho má znalosť aspoň o jednej technike z každej možnej pozície a zároveň sa z nej vie aj vymaniť. Čo je však ešte dôležité, je schopná samú seba ochrániť. Modrý pás by sa dal označiť aj ako vedomá neschopnosť, čo sa dá chápať ako to, že je tu stále množstvo informácií, o ktorých daný študent nevie a až v tomto bode začína pomaly rozumieť tomuto športu. Demi tak ukázala, že nie je len pekná tvárička, ale aj šikovné žieňa, ktoré sa o seba vie rozhodne postarať! :)

Demi je veľmi pyšná na svoj modrý pás

Zdroj | Foto: Instagram | Video: YouTube