Marta Jandová, česká speváčka a dcéra lídra ikonickej skupiny Olympic, to v poslednom čase vôbec nemá ľahké. Na päty sa jej totiž lepí jedna nepríjemnosť za druhou, pričom zväčša vždy ide o zdravotné úrazy. Tentokrát speváčka ušla hrobárovi z lopaty, bola totiž účastníčkou nepríjemnej autonehody!

Ako sa zdá, Marta Jandová nemá v poslednom čase na ružiach ustlané. Iba prednedávnom mala úraz nohy, ktorý jej sťažil pracovné záležitosti, a onedlho sa zdravotným komplikáciám nevyhol ani jej manžel, ktorý si poranil koleno. Spočiatku brala dvojica všetko humorne, no smiech ich prešiel, keď ho viezla do nemocnice na vyšetrenie. Na križovatke do nich totiž napálil istý vodič, no, našťastie, všetko schytali len plechy na aute. ,,Smola pokračuje. Stojím na křižovatke, čakám, kým prejde auto, aby som mohla odbočiť…. Hmmm, neprešlo. Zastavilo se o mňa… Žijeme, nemáme zranenia a JE TO LEN PLECH,” vyznala sa fanúšikom na sociálnej sieti Facebook.

Marta Jandová havarovala

Keďže je Marta účastníkom nehody a proces nie je ukončený, z celej udalosti má len ďalšie problémy. „Je to pre mňa strašne nepríjemná vec,“ dodáva. Okrem toho je jej auto v servise, a tak jej museli dať náhradné. To je však vedľajšie, podstatné je, že sa nikomu nič vážne nestalo!

havarované auto Marty Jandovejmuž Marty Jandovej, Miroslav VernerMarta Jandová so zlomenou nohouspeváčka Marta Jandová si zlomila nohuzlomená noha Marty JandovejMarta JandováZdroj/Foto: Facebook.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Miluje prírodu, čítanie a najviac svoju rodinu. Jej veľkým snom je byť dobrou novinárkou a najviac ju baví robiť veci po svojom. Najväčšou inšpiráciou posúvať sa vpred je jej milovaný synček, ktorý jej každý deň dáva dôvod na úsmev.