Ako vyzerá váš byt? Stal sa odrazom vašich najtajnejších snov alebo sa umárate vo fádnosti akejkoľvek priemernej domácnosti, ktorá sa bojí vsadiť na svoj vlastný úsudok? Nechajte sa inšpirovať a skúste zmeniť svoj svet na farebný a zaujímavý!

 

Stolíky do obývačky

Už dávno nie je pravidlom, že v strede obývačky musí stáť jeden majestátny drevený stolík so skleneným poklopom, na ktorý pri návšteve položíte tyčinky v horčičáku s niekoľkými kávami. Dnešná doba povzbudzuje kreativitu ľudí, ktorí radi experimentujú a do svojich domovov vsádzajú zaujímavé dekoračné prvky. Že nimi nemôže byť stôl do obývačky? Omyl! Možno sa budete čudovať, koľko zaujímavých riešení sa dá využiť, či ako dobre by vyzerala vo vašej spoločenskej miestnosti aj loď, bicykle alebo ohnisko.

1
2
3
4
5
6
7
8
Vyspite sa do krásy

Ktorá z vás nespí rada pohodlne a povedzme si úprimne, ktorá z vás sa nerada pochváli pred priateľkami tou najdokonalejšou posteľou? Je vaším kráľovstvom, miestom, na ktoré sa vraciate každý deň a preto by vám mala poskytovať dokonalé pohodlie pre váš najlepší spánok. Ak nie ste zástancom jednotvárnosti, máte rada experimenty a nebojíte sa inovácií, určite sa nechajte inšpirovať úžasnými možnosťami a nápadmi, vďaka ktorým budete mať to najdokonalejšie miesto na oddych a odpočinok.

9

10
11
12
13
14

Foto: Facebook