Obľúbený slovenský futbalista si so svojou priateľkou opäť užívajú slnečné lúče na Ibize. Nikdy nezabúdajú ani na fanúšikov a sociálne siete zásobujú zaujímavými fotografiami a videami. Teraz športovec uverejnil na Instagrame storíčko, ktoré mnohých určite prekvapilo.

Filip Šebo a Emma Drobná sa len nedávno vrátili z dovolenky a ich kroky opäť viedli na rozprávkovú Ibizu. Partneri skúšajú tradičnú kuchyňu, spoznávajú nové miesta a vychutnávajú si atmosféru ostrova.

emma drobná filip šebo

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V dnešnej dobe mnohé celebrity spolupracujú s rôznymi spoločnosťami, ktorým robia na Instagrame platenú reklamu. Napriek tomu, že aj Filipova partnerka pridáva na sociálnu sieť takéto posty, charizmatický Bratislavčan má na to jasný názor.

,,Chcel by som vás poprosiť, aby ste mi neposielali žiadne ponuky na spolupráce a podobne. Otravuje ma to, ponižuje a uráža. Mám svoj život a som šťastný aj bez vás,” napísal futbalista na svoju sociálnu sieť. Týmto postojom sa tak potetovaný fešák líši od viacerých tvárí slovenského šoubiznisu, ktoré majú hlavný príjem hlavne z prezentácie produktov či služieb od výmyslu sveta.

filip sebofilip sebo

Zdroj/Foto: Instagram/sebofilip