Ups, zrejme povedali viac, než chceli! Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej “Sajfa” Cifra prehovorili o najkrajšom období v ich živote. Na videu, kde otvorene hovoria o bábätku, sa však dvojica zrejme prekecla a prezradila utajované pohlavie ich očakávaného potomka!

Sajfa a Veronika sa síce netaja tým, že do ich mladej rodinky koncom leta pribudne nový člen, no jeho pohlavie sa rozhodli nechať do konca v absolútnej tajnosti. „Je to niekde… Presne tak, ako otec. Niekde, medzi mužom a ženou,” uviedol známy moderátor s vtipom jemu vlastným, pričom dodal, že hoci túto informáciu vedia, nechcú o tom hovoriť.

Následne budúca mamička svoje slová neustrážila a na videu o priebehu tehotenstva prezradila aj niečo viac. „Nechceme ho zadefinovávať. Ho alebo ju… Nech si vyberie sama,” uviedla na kameru, v čom ju Sajfa v rýchlosti opravil slovíčkom “samo”.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tento detail si ale okamžite všimlo viacero fanúšikov, ktorí neskrývali svoje nadšenie. „Takže dievča to bude,” uviedla jedna z komentujúcich. „Tešíme sa na malú Cifrovú Ostrihoňovú,” znie ďalšia z gatuláciíí, na ktoré však manželia doteraz nereagovali.

Moment, keď Ostrihoňová zrejme prezradila pohlavie bábätka

Celé video o tehotenstve

Reakcie ľudí pod videom

Video: YouTube, Streamable.com | Foto: Instagram, YouTube