Známa kráska v rozhovore s obľúbeným komikom Bekimom priznala, že sa jej stal na pódiu veľký trapas. Atraktívna Dominika Mirgová si pred divákmi zanôtila s prsami von!

Mamička 7-ročného školáka prijala pozvanie do talkšou Bekimovo horúce kreslo, kde jej moderátor rádia Európa 2 kládol otázky na telo. Došlo aj na najväčšiu hanbu v živote Dominiky Mirgovej.

mirgova

,,Mala som také tričko bez ramienok. Len taký pás. A mala som na tom takú vestičku a bola som na jednej akcii. Pamätám si, že ešte s dvomi speváčkami sme mali nejakú narodeninovú oslavu,spomína na nezabudnuteľný event Mirgová.

,,Počas toho, ako som tancovala a spievala, tak sa mi to tričko…“ odmlčala sa populárna interpretka. ,,Padlo dole? A vybehlo?“ pýtal sa Bekim.

mirgova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Áno. Lenže ja som o tom nevedela chvíľu, lebo ja som mala tú vestu. Som to necítila. Bola to narodeninová oslava nejakého bohatého človeka a všetci tam boli v nóbl oblečení a ja…“ vysvetľovala Domča, ktorá opäť stíchla.

,,Holá!“ dokončil humorista. ,,Áno. Ale polo,“ priznala zahanbene 30-ročná speváčka z Trnavy, ktorú na skĺznuté tričko nakoniec upozornil bubeník Martin Valihora.

Zdroj: podmaz.sk | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial