Dara Rolins (46) sa po ukončení 7-ročného vzťahu s Patrikom Vrbovským (42) netajila tým, že na Rytmusa stále spomína. Po tom, čo ju uznávaný raper verejne vyzval, aby jemu a jeho tehotnej snúbenici dala pokoj, však zrejme stále nie je úplný koniec.

Moc ťa prosím, nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku.. Je to choré,zneli Rytmusove slová v októbri minulého roka po tom, čo Dara zverejnila ich spoločný záber napriek tomu, že Patrik už v tom čase dávno chodil s novou ženou. Pár týždňov nato sa však Rolins objavila na spoločenskej akcii, kde sme mohli na jej ruke vidieť luxusný prsteň, ktorý jej v minulosti daroval práve Vrbovský.

Ups… náhoda alebo cieľ?!

Neprešla dlhá doba a hudobná ikona opäť rozvírila vlny na sociálnej sieti. Stalo sa tak po tom, čo Alagič publikovala snímku, kde priznala, že “sa niečo chystá”. V ten istý deň sa však rozhodla vyjadriť svoj názor aj samotná Dara, ktorá sa chytila práve troch na pohľad nevinných slov.

Človeka to núti napísať ten najviac otravný hashtag #niečosachystá, ale k tomu sa ja nikdy neznížim,” predniesla Dara na svojom súkromnom profile, kde rovnako ako Jasmina pózuje pod rukami odborníkov. Náhlu podobnosť si v priebehu pár hodín všimli aj fanúšikovia, ktorí (ako inak) Rytmusovu čerstvú snúbenicu vôbec nešetrili.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina avizovala, že niečo chystá,” poznamenala jedna z komentujúcich. „Haha, gýčová napísala ten status, strašne sa smejem. Ideš, Dara,” podporovali speváčku ďalší uživatelia. Je síce otázne, či Rolins svojím postom skutočne narážala na Rytmusovu tehotnú snúbenicu, no ak ide o náhodu, musíme uznať, že jej načasovanie je priam až neuveriteľné!

Foto: Instagram/Dara Rolins, Jasmina Alagič, Twitter