Tak ako v minulých storočiach, i dnes sa prostitúcia považuje za tému, ktorá je opradená tajomstvom a veľmi sa o nej v bežnej konverzácii nehovorí. Jedna z prostitútok sa však rozhodla prehovoriť o svojich zážitkoch pred americkým magazínom Cosmopolitan. Hoci si priala ostať v anonymite, prezradila toho pomerne veľa. Magazín jej dal prezývku Alternet. Zaspomínala si na obdobie, kedy mala bohatú mužskú klientelu pozostávajúcu z rôznych typov mužov. V mysli jej ostali najmä tie najdivnejšie veci, ktoré od nej klienti žiadali a rozpamätala sa až na pätnásť prípadov.  

 

1. Po prvýkrát

Prvý zárobok za poskytnutie služieb mužovi si Alternet pamätá veľmi presne. Bolo to počas jednej soboty večer. Istý chlapík prenasledoval jej vysoké kožené čižmy až do jej apartmánu. Keď si ho všimla, bez slova sa zohol a začal jej ich oblizovať. Za necelú minútu skončil, zaplatil jej a rýchlo sa vyparil.

2. Hladoš medzi raňajkami a obedom

V sobotu, v čase medzi raňajkami a obedom, prišiel do Alternatinho apartmánu klient. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, keby si so sebou nepriniesol žemle s údeným lososom, ktoré zjedol bezprostredne potom, čo skončili.

,,na tom by nebolo nič nezvyčajné, keby si so sebou nepriniesol žemle s údeným lososom, ktoré zjedol potom, čo skončili.”

3. Nesúď knihu podľa obalu

Hoci bol jeden z jej klientov úspešný muž, mal normálnu manželku a pekný dom, chcel po Alternet, aby zviazala opaskom vibrátor a hovorila o ňom, aký bol tesný.

4. Kamaráti – stalkeri

Muž vytvoril „kukátko“ alebo inak povedané priezor, cez ktorý mohli jeho kamaráti sledovať, ako sa daný muž zabáva s Alternet. ,,Je to typ človeka, ktorému by ste sa chceli počas chôdze po ulici vyhnúť,“ hovorí.

5. Muž, ktorý nechcel absolútne nič

Stály klient ju vzal na služobnú cestu do Californie. Dodnes netuší prečo. Keď spolu spali v jednej posteli, vôbec sa jej totiž nedotkol!

6. Niekoľkí muži chceli byť prostitútkami

,,Veľa mužov mi povedalo, že ak by boli ženy, robili by čo robím ja,“ spomína na výroky svojich klientov Alternet.

Veľa mužov otvorene priznalo, že by chceli byť ako ona.
Veľa mužov otvorene priznalo, že by chceli byť ako ona.

7. Klienti = milí chlapci

Sama bola prekvapená, ale väčšinou boli jej klienti oveľa milší ako chlapi, s ktorými randila! Domnieva sa, že to bolo kvôli tomu, že klienti ju jednoducho rešpektovali, pretože vedeli, že robila niektoré dni viac hodín ako oni.

8. Klienti = leniví chlapci

Na klientov nemá však len chvály. Veľa mužov bolo na oplátku lenivých. Podľa Alternet chlapi radšej zaplatia, aby sa nemuseli cítiť vinní, že len tak po „akcii“ ležia na posteli a ona má po nich všetko upratovať.

9. Typ muža „ocko“

Ďalším z jej pravidelných klientov bol muž, ktorého volala „ocko“. Platil jej každý týždeň, aj keď ju nevidel a peniaze, ktoré jej dával, nazýval „vreckovým“. Na jednej strane bolo ťažké skĺbiť jeho otcovské maniere ku Alternet a na druhej strane neslušnosti, ktoré od nej žiadal za dverami apartmánu.

,,platil jej každý týždeň, aj keď JU NEvidel a peniaze, ktoré jej dával, nazýval “vreckovým”.

10. Chudobný boháč

Vplyvný finančný obchodník – jeden z mužov často vyhľadávajúci služby prostitútok. Alternet však poodhalila jeho pravú tvár: ,,Počula som, že je bohatý, ale neplatil viac ako niekto iný. V skutočnosti platil menej. Trvá na stretnutí v hotelovej izbe za dobrú cenu a odpočíta izbu z môjho platu.“

,,Trvá na stretnutí v hotelovej izbe za dobrú cenu a odpočíta izbu z môjho platu.”

11. Strašidelná story

Alternet dostala ponuku stráviť noc s viacerými mužmi, no odmietla. Tvrdí, že by sa to ľahko mohlo zvrtnúť a dôjsť k znásilneniu. Vysvetľuje, že ak je len s jedným klientom, dokáže si to ustrážiť, a preto neprijíma pozvania na párty a ani od opitej skupiny mužov.

12. Maznák

Ako ,,bonus“ navyše chcel klient od Alternet maznanie a túlanie. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby jej už nezaplatil za čas strávený s ňou, a teda tento bonus bol nad rámec jej práce. Správanie cudzinca ju vytočilo o to viac, keď si pri ňom nemohla ani zapáliť cigaretu.

13. Muž, ktorý sa bál svojej zamestnankyne

Alternet chodievala za mužom do jeho práce a trávila s ním čas na toaletách. Pravidelne ju volal na toalety pre zákazníkov, nie na zamestnanecké. A dôvod? Vždy ju varoval pred svojou zamestnankyňou, ktorá doplatila na svoju neporiadnosť a mala pohlavne prenosnú chorobu.

,,vždy ju varoval pred zamestnankyňou, ktorá doplatila na svoju neporiadnosť a mala pohlavne prenosnú chorobu.”

14. Platenie v naturáliách

Keď bola Alternet v Californii, stretla muža, ktorý jej sľúbil, že ak s nám strávi noc, dá jej auto. Uverila mu a dostala, čo jej bolo sľúbené. Ukradnuté auto.

15. Mladí zlodeji

Alternet tvrdí, že každý chlap sa považoval za výnimku a jeho ego mu nedovoľovalo zaplatiť… Zvlášť mladší muži boli horší, pretože jej zaplatili a v momente, keď odvrátila zrak a nepozerala sa, si muži ukradli peniaze naspäť.

Zdroj: cosmopolitan.com | Foto: pexels.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Klaudi K.
Obyčajná študentka, ktorá má jeden veľký koníček a tým je písanie. Nasáva inšpiráciu kade tade a píše z každého rožka troška. :-)