Určite každá z vás pozná vzťahy, v ktorých dochádza zo strany jedného z partnerov k absolútnej strate záujmu o se*. Čo vtedy, ak sa žiadostivý muž snaží svoju partnerku priviesť k plneniu „manželských povinností“, ale márne? So svojou skúsenosťou ohrdnutého chlapa sa s nami podelil sympatický tridsiatnik Michal.

,,Keď už okolnosti prerastú do takých krajností, až žena začne pociťovať odpor k neustále dotieravému manželovi, vtedy je už situácia naozaj vážna. Vo vzťahu začne stúpať napätie, dochádza k stále častejším hádkam až partnerský život úplne ochladne. Žena si však často neuvedomuje, že chlap je nútený vinou svojej se*uálnej frustrácie robiť hlúposti.

Ráno potrebujeme len jedno!

Muž, keď sa ráno prebudí a stojí mu vták po super erotickom sne, nič iné by ho ráno  nepotešilo viac, ako keby mu žena nahmatala jeho tvrdého „parťáka“ a iniciatívne mu ho vymasírovala a poriadne “vyfajkala “. Keď som včera podvečer donútil moju ženu v kúpeľni, aby mi po týždni “vyfajčila”, spravila to. Tá jej neochota a hundranie typu „pohni, nemám na to čas,“ ma donútila urobiť sa za 15 sekúnd. Pri tom som si predstavoval, ako súložím naraz s dvomi krásnymi Aziatkami.

Buďte troška herečky!

Ženské si vôbec neuvedomujú, že keby prejavili trocha viac ochoty (možno aj herectva), chlapi by sa im odvďačili nekonečnou láskou a komplimentmi. Zahrnul by som ju darčekmi. Všetko, na čo by ukázala, by som jej kúpil! Potrebovala by nové topánky, ktorých má plnú skriňu? V sekunde by ich mala. Neváhal by som na ňu minúť aj 500 € mesačne! Ale ona je lenivá! Neakčná, znudená! Nech sa potom nečuduje, keď začnem flirtovať s inými ženami. A ak to bude mať za následok neveru, myslím, že ma to nebude vôbec trápiť.

Príležitosť, ktorej som sa zľakol

Minule som mal príležitosť “dať dole” jednu ženskú, s ktorou som sa náhodou stretol po niekoľkých rokoch v obchodnom centre. Ponúkala sa mi ako na tanieri. Tá baba bola tak iniciatívna, až mi z toho došlo zle. Normálne som sa s ňou musel rozlúčiť, až tak bola nástojčivá! Nebola to síce žiadna veľká fešanda, ale riťku mala ako JLo. No, tá jej snaživosť bola natoľko silná, že predčila moju túžbu vyspať sa s ňou.

V priebehu dňa mi táto nešťastná udalosť úplne vypršala z hlavy. Večer, keď som uložil malú spať a nastal kľud, spomenul som si na ňu znova. Na jej dokonalú riťku, ktorú som si predstavoval naživo. Po rozume mi začali chodiť rôzne myšlienky a nedokázal som na ňu prestať myslieť. Moja túžba, znova ju vidieť a roztiahnuť jej nohy, bola stále silnejšia.

Nedokázal som viac skrývať svoju nadržanosť

Na druhý deň som jej zavolal. Doobeda je žena v práci a moja robota mi umožňuje si odskočiť. Nemusel som ju veru dlho presviedčať, veľmi rýchlo pochopila, o čo mi ide. Bez váhania odpovedala, že o pol hodinu je u mňa. Keď prišla, nebolo veľmi o čom. Obom nám bolo jasné, načo prišla. Vrhol som sa na ňu, prisal som sa na jej pery a vsunul svoj jazyk medzi jej zuby. Mierne sa odtiahla so zdôvodnením, že potrebuje ísť do kúpeľne. Nenamietal som.

Za ten čas som si ľahol na posteľ. Už som nedokázal skrývať svoju žiadostivosť. Vedel som, že každú chvíľu ma obdarí svojou spontánnosťou a privedie ma do varu.

Milujem šušky a prdelky, priznávam…

Netrvalo dlho a vyšla z kúpeľne. Stiahol som ju na posteľ a prevzal iniciatívu. Prikázal som jej, aby sa mi otočila zadkom. Stiahol som jej úzke džíny ku kolenám. Zvodne vystrčila svoju šušku a ja som pekne začal jazykom prechádzať z jej mušličky ku krásne tvarovanej prdelke a jej malej dieročke. Cítil som, že jej to nie je celkom po vôli, ale dovolila mi v tom pokračovať. Potom som k nej prešiel spredu a bez váhania som jej vložil môjho pulzujúceho vtáka do úst.

Rázne som zasunul!

V tej chvíli vedela, že už nie je cesty späť. Otočil som ju na chrbát, roztiahol som jej stehná a začal jej dráždiť mušličku. Zastonala. Uvedomil som si, že to, čo robím, nie je celkom správne, ale s týmto pocitom, ktorý vo mne vyvolával ešte väčšiu túžbu, som pomaly prešiel jazykom po jej brušku ku krásnym prsiam, ktoré túžobne čakali na ďalší môj impulz. Špičkou jazyka som jej začal dráždiť bradavky. Pomaly som prešiel od krku až k jej perám, aby som sa s ňou podelil o chuť jej krásnej mušličky. Celý roztúžený som do nej agresívne zasunul svoj úd a ráznymi striedavými pohybmi som jej spôsobil rozkoš, ktorú nedokázala zatajiť. Celá sa zachvela, zastonala od úžasnej slasti a ja som sa urobil na jej prsia.

Keď sa toto krátke, asi 10 minútové predstavenie skončilo, nemal som chuť na nejaké ďalšie nežnosti. Odprevadil som ju k bráne chodby a šťastný, že som po dlhom čase zažil spontánny a dobrý se*, zabuchol som za ňou dvere.

Odkaz pre všetky ženy!

Ak nás začnete po svadbe zanedbávať, nečudujte sa, ak vám z času na čas zahneme alebo si minimálne pustíme „péčko“. Lebo okrem vás máme v živote už len prácu, deti a po*no.

Auto, “posilka”, flirtovanie, po*no… to sú veci, ktoré nás okrem vás ešte tešia! A okrem iného, všetci muži pozerajú po*no!!!!!! Tí, čo nie, oddávajú sa gaypo*nu! Alebo sú vrahovia či fekalisti.”