Je porotkyňou v speváckej súťaži Česko Slovensko hľadá SuperStar 2018, živí sa tým, čo najviac miluje, je známa, krásna a úspešná. Zdá sa, že slovenskej speváčke Kataríne Knechtovej v živote ku šťastiu nechýba vôbec nič, opak je však pravdou. Nedávno hudobníčka totiž priznala, že to nie je celkom tak!

Katka sa momentálne naplno venuje porotcovaniu v súťaži SuperStar 2018, ktorú môžete sledovať na TV Markíza, prípadne TV Nova. Redaktor Ján Tribula ju vyspovedal pre Televízne noviny a napriek tomu, že si svoje súkromie zväčša úzkostlivo stráži, úprimne sa rozhovorila o tom, čo ju trápi.

Speváčka onedlho oslávi svoje 37. narodeniny a priznáva, že vo svojom veku často preberá otázku materstva. ,,Žena v mojom veku toto veľakrát preberá. Ja už som si prešla štádiom, kedy som vytvárala veľký tlak na samu seba, zažila som aj tlak z okolia a teraz som si uvedomila, že naozaj, mať to dieťa, je dar,“ uviedla Katka. Zároveň si však uvedomuje, že nie každej žene sa podarí skutočne otehotnieť, a preto sa k tejto otázke stavia skutočne triezvo: ,,Nie každému sa tento dar dostane. Takže, ja ešte nelámem nad sebou palicu, ale na druhej strane, už sa snažím vyrovnať s myšlienkou, že sa to nepodarí,“ dodáva porotkyňa a speváčka, ktorá však po vlastnom dieťatku stále túži.

Jednou z najpopulárnejších skladieb kariéry Katky je jednoznačne singel ,,Spomaľ“

Zdroj: TV Markíza | Foto, Video: Facebook, YouTube