Ako väčšina mamičiek, aj Dominika Mirgová po pôrode bojovala s kilečkami navyše, ktorých sa nevedela dlhšie obdobie zbaviť. Avšak zaprela sa a dnes sa môže opäť hrdo pýšiť konfekčnou veľkosťou 36! Ako sa to príťažlivej speváčke podarilo?

Chudnutie je asi celoživotný údel väčšiny žien, ktoré pán boh neobdaril štíhlou líniou. Vždy skúšame nejaké diéty, cvičenia, očisty a nakoniec to po pár dňoch zabijeme hamburgerom, čokoládou, poprípade nejakým tým drinkom. Poznáte tento scenár? Dominika Mirgová si však povedala dosť, pričom skvelé výsledky sú tu!

,,Denne dostávam od vás množstvo otázok, ako sa mi podarilo schudnúť a že chcete poradiť… baby, v prvom rade to nešlo zo dňa na deň. Trvá to už nejaký ten čas a výsledky sa dostavili až teraz,” prihovorila sa svojim fanúšikom speváčka, ktorej úžasná premena očarila ľudí natoľko, že si od nej pýtajú rady. Dominika však priznala, že aktuálne prežíva rušné obdobie, a preto nemá čas na to, aby si zorganizovala kedy čo zje, respektíve nezje.

,,Jem to, čo si moje telo vypýta v menších dávkach. Jem trikrát za deň a pijem veľa vody. Trebalo len rozhýbať metabolizmus, ktorý konečne pracuje tak ako má,” prezradila blondínka na svojom Instagram, čím zrejme potešila mnoho žien, mysliacich si, že má Domča za sebou nejakú drastickú hladovku. Napokon sa zdôverila, že to na začiatku vôbec nebolo ľahké a vyšla jej i slzička. ,,Ale nebudem vám klamať, na začiatku som si aj poplakala. Ale dala som to a teraz si už aj za odmenu doprajem napríklad aj hranolky.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Najväčším Domčiným zadosťučinením toho, že do seba nepchala všetko možné, je dnes určite to, že si v pohodičke zapne nohavice veľkosti 36. Ak teda chcete schudnúť, len tento proces vždy odkladáte na ďalší pondelok, 27-ročná mamina pre vás môže byť skvelou inšpiráciou, aby ste začali hneď teraz. A my asi tiež do koša zahodíme všetky čokolády! 😁

Takto dnes vyzerá schudnutá Dominika

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial