Meno Zuzana Plačková (27) je pojmom, ktorý nepoznajú snáď len novorodenci. Jedni ju milujú, druhí nenávidia, no to, že patrí medzi najvplyvnejšie osoby s najvyšším počtom followerov na Instagrame, už prostorekej brunetke nikto nevezme. A za všetko môže Hotel Paradise!

 

Rok 2012

Písal sa rok 2012, keď televízia JOJ priniesla na svoje obrazovky exotický projekt Hotel Paradise, ktorého účelom bolo párovať neznámych ľudí. Samozrejme, každý musel byť atraktívny a oplývať poriadnou dávkou exibicionizmu.

Zuzana Plackova

Prerazili len dve

Napriek tomu, že väčšina účastníkov tejto reality šou zapadla prachom, dvom slečnám program pomohol raketovou rýchlosťou odštartovať úspešnú kariéru. Jednou z nich je čerstvo zamilovaná víťazka Hotela Paradise Nela Slováková a druhou nikto iný než instagramová kráľovná Zuzana Plačková.

Zuzana Plackova

20-ročná slobodná dievčina z Čadce sa v tom čase ešte hrdo pýšila titulom playmate a okrem toho mala svojím výzorom na míle ďaleko od súčasnej podoby. Dlhé peroxidové vlasy, úzke pery, väčší nos, pár kíl navyše. Jediné, čo Zuzanu z Hotelu Paradise spája s tou súčasnou, je podrezaný jazyk, ktorý je pre ňu dodnes typický.

Pozrite si archívne zábery s modrookou blondínkou, ktorej sa v roku 2012 o sláve, ktorú má dnes, určite ani nesnívalo.

Zuzana v Hoteli Paradise

Zuzana Plackova Zuzana Plackova Zuzana Plackova

Videá s prostorekou Zuzanou Plačkovou z Hotela Paradise si môžete pozrieť — TU — — TU —

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram