Jedenásta séria reality šou Farma sa pomaly ale isto blíži do svojho konca. Zubami nechtami sa v hre ešte stále drží aj modelka Kristi Dali, ktorá si pôsobením na statku u dnes vraj už expartnera zavarila natoľko, že sa jej muž menom Paul snaží rôznymi spôsobmi mstiť. Najnovšie zverejnil tajný zoznam, určujúci, čo si mali súťažiaci so sebou priniesť.

Kikin údajný expriateľ sa musí cítiť poriadne ohrdnuto. Kým ona si totiž užíva priazeň svojho farmárskeho kolegu Rada Dulina, on na internete zverejňuje rôzne chúlostivé informácie z jej života. Po vytiahnutí modelkinej erotickej minulosti či odhalení identity ďalšieho muža, s ktorým vraj Kristína Paula podvádzala, prichádza na rad tajný zoznam.

2 páry topánok, gumáky, pršiplášť, jeden spacák či jedno slávnostné oblečenie – to je ukážka vecí, nachádzajúcich sa na dlhom zozname, ktorý obdržali vybraní súťažiaci krátko predtým, ako nastúpili do reality šou. Kika však zrejme dostala aj nejakú tú výnimku.

,,Tento email mi poslala Kika 10.08.2019 ohľadom balenia do Farmy 11. Kika mala aj také povolenie od Markízy si zobrať aj svoje šampóny a balzamy na vlasy, značkové veci, ako čiapka Gucci, gumáky Louis Vuitton, o tech ani nehovorím,” nabonzoval na 32-ročnú krásku a zároveň aj televíziu Markíza, ktorá šampón či značkové veci s logom jasne zakazuje.

,,Myslíte si, žeby mi niečo také poslala, keby, ako ona momentálne všade vypisuje, že už viac ako rok nie sme spolu? No ja som si istý, že nie! Ubližovanie je jej špecialita, ale hlavneže desaťkrát denne tvrdí, aké má dobré srdce,” napísal nahnevaný Paul, ktorý neváhal celý zoznam zverejniť na svojich profiloch na sociálnych sieťach.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Pau Heli, YouTube, Instagram/farma.markiza