Do veľkého finále desiatej série šou Farma X zostávajú už len dva dni. Dnes sa dozvieme meno súťažiaceho, ktorý opustí brány hry tesne pred zlatým rozstrelom odvysielaným naživo. Do semifinálovej stodoly totiž vstúpia štyria účinkujúci Karin, Milan, Peter a Dominik, avšak jeden z nich už šancu o 75 tisíc eur navždy stratí.

Koniec je nový začiatok. Aj tak by sa dali opísať posledný deň a noc na Farme, keďže sa k zvyšným siedmim hráčom pridajú vyradení farmári, ktorí dostanú právo ovplyvniť ich budúcu šancu na výhru. Každý z nich totiž získa jeden hlas, vďaka čomu môžu pomôcť svojmu favoritovi.

Ako sme vás však s časovým predstihom informovali, mená troch absolútnych finalistov sa už v určitých kruhoch tajne šepkajú. Stalo sa tak po tom, čo Martin Šmahel reagoval na jeden z komentárov pod svojím príspevkom o prehre v dueli. Poslední traja skončili Peťo, Dominik a Milan,“ znela reakcia neznámeho diváka, ktorého model upozornil na to, aby nevyzrádzal údajný budúci dej fanúšikom, ktorí sledujú reláciu s napätím.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho Martin uviedol, že drží palce Miňovi alebo Dominikovi, čo znamená, že po jeho účasti na natáčaní v semifinále vie, kto sa prebojoval do absolútnej trojky, a tak by nedávalo zmysel, keby fandil niekomu, kto už vypadol.

Z týchto informácií tak vyplýva jediné – Farmu dnes zrejme opustí práve kontroverzná blondínka z Banskej Bystrice, čo by znamenalo, že by sme sa bez Karininej účasti vo finále mohli tešiť na poriadne mužské disciplíny odvysielané naživo už v piatok večer.

Karin Dvorakova

Fotka konverzácie o výsledkoch Farmy

Foto: Instagram, Facebook/Farma, TV Markíza